Mardin Derik Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği Randevu Al

Mardin Derik Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği Randevu Al, İkametgah randevu, adres kayıt, adres bildirim randevu alma.

Derik Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Derik Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Derik Nüfus Pasaport Randevu, Derik Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Derik Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Derik ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız
Derik İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Derik Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Derik Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0482) 252 10 71
Adres: Kale Mah. Prof.Dr.Aydın AYAYDIN Cad. No:46 Derik/MARDİN
Fax: (0482) 252 10 71

Mardin Derik NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.521 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir