Mersin Anamur Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Mersin Anamur Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, İkametgah, adres bildirim, adres kayıt, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Mersin Anamur İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al.

Mersin Anamur İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Mersin Anamur İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU AL

Mersin Anamur Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Adres Değişikliği, TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

 

 

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Mersin Anamur Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Mersin Anamur Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Mersin Anamur İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı A, Yeşilyurt Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:20/A ANAMUR / Mersin, Türkiye

Telefon: (0324) 814 25 18

Faks Numarası: (0324) 814 25 18

(Visited 695 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir