Muğla Bodrum Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Muğla Bodrum İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği,  İkametgah randevu, Adres Kaydı, Adres Bildirim Randevu Al. İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

 

Muğla Bodrum İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

Muğla Bodrum İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Muğla Bodrum Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Muğla Bodrum Nüfus Müdürlüğü Adres değişikliği randevu NVİ, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Bodrum Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Bodrum Nüfus Pasaport Randevu, Bodrum Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Bodrum Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bodrum Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Bodrum Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Bodrum İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adres      :Yokuşbaşı Mah., Külcü Sok. No:51  48400 BODRUM
Tel           :0-252-313 40 07
Faks         :0-252-313 34 45

BODRUM NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 7.371 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir