Muğla Milas Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği Randevu

Muğla Milas Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, İkametgah Randevu, Milas Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Milas Nüfus Pasaport Randevu, Milas Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Milas Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Milas ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Milas İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Milas Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Milas Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Milas İlçe Nüfus Müdürlüğü
Adres    :Ahmet Çavuş Hayıtlı Mah. Atatürk Bulv. No:9 Kaymakamlık Binası MİLAS
Tel         : 0-252-512 15 82
Faks     :0-252-512 15 82

MİLAS NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 3.747 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir