Muğla Seydikemer Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Muğla Seydikemer İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Muğla Seydikemer Nüfus online Randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak Telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Muğla Seydikemer Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Seydikemer Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Seydikemer Nüfus Pasaport Randevu, Seydikemer Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Seydikemer Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Seydikemer Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Seydikemer Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres   :Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı No: 23 Kaymakamlık Binası 48850 Seydikemer Muğla

Tel       :0252 656 36 00

Faks   : 0252 656 36 01

Muğla Seydikemer NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.273 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir