Nüfus Randevu İptal Et

Nüfus Randevu İptal Et, Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali online Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Randevu İptal, Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu İptal. Nüfus Dairesi randevu iptal etme, nüfus kimlik randevu iptal, adres randevu iptal, ehliyet randevu iptal, pasaport randevu iptal. İnternetten nüfus müdürlüğü randevu iptali. Telefon ile nüfus randevu iptal, e devlet nüfus randevu iptal. Nüfus Müdürlüğü randevu iptal telefonu. Nüfus randevunuzu iptal etmek istiyor musunuz?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün ALO 199 çağrı merkezini arayarak nüfus müdürlüklerinden aldığınız randevuyu veya https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden adınızı, soyadınızı, TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve telefon numaranızı girerek nüfus müdürlüklerinden randevuyu iptal edebilirsiniz.

Nüfus Randevu İptal, NVİ Randevu İptal, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu İptal. Nüfus Randevu nasıl İptal Edilir? NVİ Randevu Nasıl İptal Edilir? Kimlik Randevu Nasıl İptal Edilir? Ehliyet Randevu İptal. Ehliyet Randevusu Nasıl iptal Edilir? Pasaport Randevu İptal. Pasaport Randevusu Nasıl İptal Edilir?

İnternetten randevu.nvi.gov.tr. den aldığım nüfus müdürlüğü randevumu, kimlik randevumu, ehliyet randevumu, pasaport randevumu yine internetten iptal edebilecek miyim?

ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezinden aldığım nüfus müdürlüğü randevumu, Kimlik randevu mu, Ehliyet randevumu ve Pasaport randevusunu Nasıl iptal edebilirim?

NÜFUS RANDEVU İPTALİ İÇİN BİRİNCİ AŞAMA:

ilk olarak internetten https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index URL adresine giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayın. Yani nüfus müdürlüğünden almış olduğunuz randevunun hangi gün ve hangi saatte olduğundan emin olunuz.

RANDEVU DURUM SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevunuzun sonucunda yapılan başvuru bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranıza sahip olmanız gerekir.

ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezinden arayarak randevu iptali sağlayabilirsiniz.

NÜFUS RANDEVU İPTALİ İÇİN İKİNCİ AŞAMA:

ilk olarak internetten https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index URL adresine giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayın. Yani nüfus müdürlüğünden almış olduğunuz randevunun hangi gün ve hangi saatte olduğundan emin olunuz. sonrasında aşağıdaki linki tıklayarak randevu iptali yapabilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVUSU İPTAL İÇİN TIKLAYINIZ

Nüfus NVİ Randevu Nasıl İptal Edilir? İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı il ve ilçe müdürlüklerinden randevu alan vatandaşlar gitmek istemedikleri randevularını nasıl iptal edebilirler? Randevu NVİ İptal, Kimlik Randevu İptali, Ehliyet Randevu İptali, Pasaport Randevu İptali, Nüfus Randevu Silme,

Özellikle Covid 19 pandemisi nedeniyle kovid önlemleri  kapsamında nüfus müdürlüklerinde randevu sınırlaması olduğu için başka vatandaşların hakkını gözetmek için aldığınız randevuya gitmeyecekseniz bir-iki gün önceden iptal edebilirsiniz. NVİ covid 19 pandemi dönemi için randevudan en az yarım saat öncesinde iptal etme şansı vermekt.

NÜFUS RANDEVUSU İPTAL EDİLMEZSE NE OLUR?

Nüfustan randevu alıp nüfus müdürlüğüne gidemeyeceğiniz takdirde nvi nüfus randevunun iptali gerekmektedir.

Nüfus dairesi randevusu iptal edilmez ise ne olur?

İlk nvi randevusu iptal edilmez ve randevuya gidilmez ise ikinc randevu başka bir güne nvi nüfus randevusu alınabilir. Fakat 2 defa üst üste iptal edilmeyip gidilmediği zaman 1 ay süre boyunca tekrar nvi nüfus müdürlüğü randevusu alamazsınız. Bu nedenle gidilmeyecek nüfus randevuları için birkaç gün önce gerekmektedir.

 

(Visited 79.560 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir