Osmaniye Kadirli Nüfus Randevu NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Randevu

Osmaniye Kadirli İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Kimlik kartı, adres değişikliği, ehliyet, pasaport, adres bildirim veya adres kayıt randevu nvi alma, sorgulama ve iptal işlemlerinizi internetten online veya nüfus randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Osmaniye Kadirli İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Osmaniye Kadirli İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Osmaniye Kadirli İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Osmaniye Kadirli Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Kadirli Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Kadirli Nüfus Pasaport Randevu, Kadirli Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Kadirli Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Osmaniye Kadirli ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Kadirli İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Osmaniye Kadirli Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Osmaniye Kadirli Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0328) 718 21 21

Adres: Delikurtlar İşhanı Kat: 2, Bağ Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:76/15 Kadirli/OSMANİYE

Fax: (0328) 718 21 20

Osmaniye Kadirli Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.356 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.