Sakarya Erenler Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Sakarya Erenler Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Sürücü Belgesi (Ehliyet), Pasaport Randevu, Erenler Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu, Erenler Nüfus Pasaport Randevu, Erenler Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Erenler Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne? Nüfus Randevu Sorgulama, Randevu iptal.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Erenler ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Erenler İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Erenler Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Erenler Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon 0 264 242 02 27
Faks 0 264 242 02 26
Adres Yeni Mahalle Sakarya Caddesi No:371/1 Erenler/Sakarya

ERENLER NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 2.562 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir