Samsun Atakum Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Samsun Atakum Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Adres Değişikliği, adres kayıt, adres bildirim, Sürücü Belgesi (Ehliyet), Pasaport Randevu alma. Samsun Atakum İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu sorgulama ve iptal, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Samsun Atakum İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu sorgulama ve iptal. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Samsun Atakum İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMA

Samsun Atakum Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Adres beyanı, adres değişikliği, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Samsun Atakum Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Samsun Atakum Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Samsun Atakum İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı 2.Kat, Mimar Sinan Mah. Belediye Cad. No:12 ATAKUM/SAMSUN, Türkiye

Telefon: (0362) 439 29 49

Faks Numarası: (0362) 437 00 29

(Visited 3.229 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir