Tekirdağ Saray Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Tekirdağ Saray Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, İkametgah randevu, adres bildirim, adres kayıt, Ehliyet, Pasaport Randevu Al, Saray Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Saray Nüfus Pasaport Randevu, Saray Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Saray Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Saray ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Saray İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Saray Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Saray Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres                    :  Hükümet Konağı Zemin Kat Saray/Tekirdağ
Telefon                 :   0282 768 56 66
Faks                      :   0282 768 56 66
E-Posta                :   saraynufusmudurlugu@mynet.com

SARAY NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.950 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir