Tokat Zile Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Tokat Zile Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Kimlik kartı, adres değişikliği, ehliyet, pasaport, adres bildirim veya ikametgah değişikliği,  adres kayıt randevu nvi alma, sorgulama ve iptal işlemlerinizi internetten online veya nüfus randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

 

Tokat Zile İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

Tokat Zile İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 

Tokat Zile İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Tokat Zile Nüfus Müdürlüğü NVİ Adres değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Tokat Zile Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Tokat Zile Nüfus Pasaport Randevu, Tokat Zile Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Tokat Zile Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Tokat Zile Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Tokat Zile Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres       :Kaymakamlık Binası,  Sakiler mh Amasya CD. No:2 Zile/TOKAT
Tel            :0-356- 317 42 99
Faks         :0-356- 317 16 16

Tokat Zile NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.320 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir