Adana Saimbeyli İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu

Adana  Saimbeyli İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet ve Pasaport Randevu. Hükümet Konağı, İslam Mah. Cumhuriyet Cad. No:5/201 Saimbeyli/ADANA adresinde hizmet vermekte olan Saimbeyli İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünde yapacağınız Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine (ehliyet) başvurusuna ilişkin iş ve işlemler,Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alınarak yapılmaktadır.

Saimbeyli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Adana Saimbeyli Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Adana Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Saimbeyli Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Saimbeyli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Saimbeyli Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Saimbeyli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler. 2018 yılı 2019 yılında Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Adana Saimbeyli Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

A  D  R  E  S  :  Hükümet Konağı, İslam Mah. Cumhuriyet Cad. No:5/201 Saimbeyli/ADANA

Telefon: 0(322)-761 21 68     Faks: 0(322)-761 21 68

Saimbeyli Nüfus Randevu NVİ, Saimbeyli Pasaport Randevu, Saimbeyli Kimlik Randevu, Saimbeyli Ehliyet Randevu, Saimbeyli Nüfus Randevu Sorgulama, Saimbeyli Nüfus Randevu 2019

(Visited 221 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir