Bursa Yıldırım Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Bursa Yıldırım Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, İkametgah randevu, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi), Pasaport Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği,  Adres Kaydı, Adres Bildirim Randevu Al. İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

 

Bursa Yıldırım İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

Bursa Yıldırım Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Bursa Yıldırım Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Yıldırım Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, TCKK Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevusu Nasıl Alınır?

Yıldırım Nüfus Müdürlüğü Adres TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) Bursa Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürlüğüne bağlı Yıldırım Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık İlçe Müdürlüğünden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (TCKK), Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport  çıkartmak, değiştirmek, yenilemek, uzatmak ve kayıp nedeniyle yenisini almak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki linklerden randevu.nvi.gov.tr adresine ulaşarak randevularını alabilirler.


Yıldırım Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.

Yıldırım Nüfus Randevum alınmış mı, Nüfus randevum ne durumda, Ehliyet Randevum alınmış mı, Ehliyet randevum ne durumda, Kimlik Kartı Randevum alınmış mı, Kimlik Kartı randevum ne durumda, Pasaport Randevum alınmış mı, Pasaport randevum ne durumda, Nüfus randevu durumu görüntüleme sayfasında.


Yıldırım Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Ödemeleri

Anlaşmalı bankaların ödeme noktalarına giderek veya Gelir Idaresi Baskaniligi TCKK bedeli,Pasaport ve Sürücü Belgesi değerli kağıt ve harç bedellerini https://ivd.gib.gov.tr internet adresi üzerinden sanal pos uygulamasıyla kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme Nasıl Yapılır? TIKLAYINIZ


Yıldırım Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler.

Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Ehliyet ve Pasaport İçin Gerekli Belgeler.  Yapacağınız işlemi ve bu işlem için gerekli olan belgeleri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ


Yıldırım Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Adres:  Şükraniye Mah. 7. Mercan Sk. No:3 Yıldırım /BURSA

Telefon numarası : (0224) 363 91 00

Faks numarası : (0224) 363 25 95

Yıldırım Nüfus Randevu NVİ, Yıldırım Pasaport Randevu, Yıldırım Kimlik Randevu, Yıldırım Ehliyet Randevu, Yıldırım Nüfus Randevu Sorgulama,

(Visited 9.019 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir