Amasya Merzifon Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Amasya Merzifon Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, İkametgah randevu, Sürücü Belgesi Ehliyet, Pasaport Randevu, Yeni doğum, ehliyet kimlik birleştirme, randevu sorgulama, randevu iptal.

Amasya Merzifon Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Merzifon Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Merzifon Nüfus Pasaport Randevu, Merzifon Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Merzifon Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Amasya Merzifon ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Merzifon İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Amasya Merzifon Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Amasya Merzifon Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0358) 513 15 57
Adres: Hükümet Konağı, Sofular Mah. Atatürk Bulvarı No: 14/A Merzifon/AMASYA
Fax: (0358) 513 15 57

Amasya Merzifon Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.001 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir