Amasya Suluova Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Amasya Suluova Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Amasya Suluova Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Suluova Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Suluova Nüfus Pasaport Randevu, Suluova Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Suluova Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Amasya Suluova ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Suluova İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Amasya Suluova Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Amasya Suluova Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0358) 417 13 25
Adres: Hükümet Konağı Kat:1, Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:144 Suluova/AMASYA
Fax: (0358) 417 13 25

Amasya Suluova Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 808 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir