Ankara Nüfus Randevu NVİ İptal

Ankara Nüfus Randevu NVİ İptal. NVİ Ankara İl Nüfus Müdürlüğü ve Ankara, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu İptali.

Nüfus NVİ Randevu Nasıl İptal Edilir? İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı il ve ilçe müdürlüklerinden randevu alan vatandaşlar gitmek istemedikleri randevularını nasıl iptal edebilirler? Randevu NVİ İptal 2019

NVİ Ehliyet Randevu İptali, NVİ Pasaport Randevu İptali, NVİ Kimlik Randevu İptali, Sürücü Belgesi (Ehliyet), Pasaport ve Kimlik Kartı için nüfus müdürlüklerinden alınan randevuyu iptal etmek için ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini aramaları gerekmektedir.

Nüfus Müdürlüğünden Randevu Nasıl Alınır?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerindeki T.C.Kimlik Kartı Randevu Sisteminden rendevu alınarak yapılmaktadır.

ANKARA NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

Nüfus Müdürlüğünden Alınan Randevu Nasıl İptal Edilir?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri il ve ilçe nüfus müdürlüklerinden alınan randevulara randevu tarihinden 2 Gün önceden Alo 199 Çağrı merkezi aranarak  T.C.Kimlik No ile giriş yapılarak iptal ettirilir.

NÜFUS RANDEVU İPTALİ İÇİN TIKLAYINIZ

(Visited 2.892 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir