İstanbul Nüfus İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü Randevu NVİ İptal

İstanbul Nüfus İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü Randevu NVİ İptal, Nüfus NVİ Randevu Nasıl İptal Edilir? İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul İl Müdürlüğü ve ilçe müdürlüklerinden randevu alan vatandaşlar gitmek istemedikleri randevularını nasıl iptal edebilirler?

İstanbul Nüfus NVİ Randevu İptali

NVİ RANDEVU İPTAL

İstanbul Nüfus e-Devlet Üzerinden Randevu İptali

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU İPTAL

İstanbul Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu İptali

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU İPTAL TELEFONU 

İstanbul Nüfus Müdürlüğü Randevu NVİ İptal. İstanbul İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İl Müdürlüğü ve İstanbul ilçe nüfus müdürlükleri, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçeliever, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu  NVİ Randevu İptali

NVİ Ehliyet Randevu İptali, NVİ Pasaport Randevu İptali, NVİ Kimlik Randevu İptali, Sürücü Belgesi (Ehliyet), Pasaport ve Kimlik Kartı için nüfus müdürlüklerinden alınan randevuyu iptal etmek için ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini aramaları gerekmektedir.

Nüfus Müdürlüğünden Randevu Nasıl Alınır?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Alo 199 Çağrı merkezinden ya da https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerindeki T.C.Kimlik Kartı Randevu Sisteminden rendevu alınarak yapılmaktadır.

NÜFUS RANDEVU İPTALİ İÇİN TIKLAYINIZ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

Nüfus Müdürlüğünden Alınan Randevu Nasıl İptal Edilir?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri il ve ilçe nüfus müdürlüklerinden alınan randevulara randevu tarihinden 2 Gün önceden Alo 199 Çağrı merkezi aranarak  T.C.Kimlik No ile giriş yapılarak iptal ettirilir.

(Visited 4.472 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir