Diyarbakır Silvan Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Diyarbakır Silvan Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. İkametgah randevu, adres kayıt, adres bildirim. Diyarbakır Silvan İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al.

Diyarbakır Silvan İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Diyarbakır Silvan İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU ALMA

Diyarbakır Silvan Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Adres Değişikliği, TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Diyarbakır Silvan Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Diyarbakır Silvan Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Diyarbakır Silvan İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı Kat:1, Cami Mah. Gazi Cad. No:1 SİLVAN, Diyarbakır, Türkiye

Telefon: (0412) 711 47 40

Fax : 0 (412) 711 47 40

(Visited 930 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir