Diyarbakır Sur Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği Randevu

Diyarbakır Sur Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Ehliyet, Pasaport, Adres Değişikliği  NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, İkametgah Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Al.

Diyarbakır Sur Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü Adres Değişikliği, TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

 

Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

 

Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 

Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

 

 

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Diyarbakır Sur Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Diyarbakır Sur Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Diyarbakır Sur İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı, Cami Nebi Mahallesi inönü Caddesi No:31/16 Sur, Diyarbakır, Türkiye

Telefon: (0412) 224 68 54

Fax : 0 (412) 224 68 54

(Visited 1.730 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir