Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, İkametgah Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

 

Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ NVİ RANDEVU AL

 


Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL


Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ

Diyarbakır Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Diyarbakır Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Diyarbakır Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al

 

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Diyarbakır Yenişehir Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Diyarbakır Yenişehir İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Konağı kat:1, Yenişehir Mah. Lise Cad. No:23 YENİŞEHİR, Diyarbakır, Türkiye

Telefon: (0412) 224 82 59

Fax : 0 (412) 223 10 57

(Visited 3.248 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir