Eskişehir Çifteler Nüfus Randevu, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Eskişehir Çifteler İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu, Ehliyet Randevu, Pasaport Randevu, Adres Değişikliği, Adres Bildirim veya Adres Kayıt Randevu Almak için internet veya Nüfus Randevu telefonunu kullanabilirsiniz.

Eskişehir Çifteler Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL


Eskişehir Çifteler Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL


Eskişehir Çifteler Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

Eskişehir Çifteler Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Çifteler Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Çifteler Nüfus Pasaport Randevu,  Çifteler Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası.  Çifteler Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

 

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Çifteler Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Çifteler Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Çifteler Kaymakamlığı Eposta Adresi: ciftelerkaymakamlik26@hotmail.com Tel No: (0222) 541 4028 Faks No: (0222) 541 3658

Eskişehir Çifteler NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 702 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir