Eskişehir Sivrihisar Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Eskişehir Sivrihisar İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Eskişehir Sivrihisar Nüfus online Randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Sivrihisar ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız  Sivrihisar İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Sivrihisar Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Telefon: 0222 712 56 40

Adres: Demirci Mah. Ordu Cad. No:37 Hükümet Konağı -1. Kat  Sivrihisar, Eskişehir

Sivrihisar Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Türkiye Cumhuriyeti Sivrihisar Kaymakamlığı Sivrihisar – Eskişehir Telefon: 0(222) 711 40 24 – Belgegeçer: 0(222) 711 40 91 E-Posta : sivrihisar@icisleri.gov.tr
 

Eskişehir Sivrihisar NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Eskişehir Valiliği Hükümet Konağı binasında faaliyet göstermektedir.

 İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 486 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir