Malatya Battalgazi Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Malatya Battalgazi İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Bildirimi, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al. İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Malatya Battalgazi İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Malatya Battalgazi İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Malatya Battalgazi İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Malatya Battalgazi Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Malatya Battalgazi Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Malatya Battalgazi Nüfus Pasaport Randevu, Malatya Battalgazi Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Malatya Battalgazi Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

 

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Malatya Battalgazi Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Malatya Battalgazi Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres       :Özalper Mah. İstasyon Cad. No:45/A Battalgazi/MALATYA
Tel            :0-422- 311 07 40
Faks         :0-422- 311 07 40

Malatya Battalgazi NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 4.007 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir