Malatya Yeşilyurt Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu

Malatya Yeşilyurt İlçe Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu,  Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim Randevu alma. Malatya Yeşilyurt Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Malatya Yeşilyurt Nüfus Pasaport Randevu, Malatya Yeşilyurt Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Malatya Yeşilyurt Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Malatya Yeşilyurt ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Malatya Yeşilyurt İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler. Randevu Sorgulayıp Randevu İptal edebilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Malatya Yeşilyurt Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Malatya Yeşilyurt Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres       :Akpınar Mah. Cezmi KARTAY Cad. No:45 Yeşilyurt / MALATYA
Tel            :0-422- 481 30 42
Faks         :0-422- 481 30 42

Malatya Yeşilyurt NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 4.470 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir