Malatya Pütürge Nüfus Müdürlüğü Randevu, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Malatya Pütürge İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Malatya Pütürge Nüfus online randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak Telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Malatya Pütürge Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Malatya Pütürge Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Malatya Pütürge Nüfus Pasaport Randevu, Malatya Pütürge Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Malatya Pütürge Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Malatya Pütürge Nüfus Müdürlüğü Nerede? Malatya Pütürge Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres       :Kaymakamlık Binası, Taşbaşı Mah. Necati Anadol Cad. No:51 Pütürge/MALATYA
Tel            :0-422- 561 24 86
Faks         :0-422- 561 24 86

Malatya Pütürge NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 252 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir