Trabzon Ortahisar Nüfus Müdürlüğü Randevu, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Trabzon Ortahisar İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Alabilir, Adres Değişikliği, Adres Bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet (Sürücü Belgesi) ve Pasaport işlemleriniz için Trabzon Ortahisar Nüfus online randevu nvi giriş ve e-devlet şifrenizle internette, Nüfus Çağrı Merkezini arayarak Telefon ile randevu alabilir, sorgulayabilir, iptal edebilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Ortahisar Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Ortahisar Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Ortahisar Nüfus Pasaport Randevu, Ortahisar Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Ortahisar Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ortahisar Nüfus Müdürlüğü Nerede? Ortahisar Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0462) 230 2017    (0462 )229 57 64

Adres: Gülbaharhatun Mah. İnönü Cad. No:52  ORTAHİSAR/TRABZON

Fax: (0462) 229 55 96

Ortahisar Nüfus Müdürlüğü Randevu İptali

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 933 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.