Mardin Savur Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Mardin Savur Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Savur Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik,Ehliyet,Pasaport Randevu, Savur Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Savur Nüfus Pasaport Randevu, Savur Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Savur Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Savur ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız
Savur İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Savur Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Savur Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon : (0482) 571 20 19
Adres: Safa Mah. Zeynel Abidin Erdem Cad. No:27 SAVUR/MARDİN
Fax: (0482) 571 20 19

Mardin Savur NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 293 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir