Mersin Erdemli Nüfus Müdürlüğü Kimlik, Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Mersin Erdemli İlçe Nüfus Müdürlüğü Kimlik Kartı, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, Sürücü Belgesi (Ehliyet), Pasaport Randevu. Mersin Erdemli İlçe Nüfus Dairesi T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Mersin Erdemli İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) Nüfus Randevu alma. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Mersin Erdemli İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al, randevu sorgula ve randevu iptal.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU AL

 

Mersin Erdemli Kaymakamlığı İlçe Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Adres Kayıt, Adres Bildirim, TCKK Kimlik, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz.

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Mersin Erdemli Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Mersin Erdemli Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Mersin Erdemli İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Alata Mah. Osman Bölükbaşı Cad. No: 7/A ERDEMLİ / Mersin, Türkiye

Telefon: (0324) 515 46 77

Alternatif Telefon : 0 (324) 515 18 27

Faks Numarası: (0324) 515 46 77

(Visited 4.414 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir