Mersin Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Kimlik,Adres Değişikliği, Ehliyet, Pasaport Randevu

Mersin Yenişehir nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği, adres kayıt, adres bildirim, Kimlik Kartı, Ehliyet, Pasaport Randevu alma. Mersin Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Kimlik Kartı TCKK Nüfus Randevu, Kimlik Çıkartma, Kimlik Yenileme, Kayıp Kimlik için Randevu Al. Mersin Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi (Ehliyet) ile Kimlik Birleştirme nvi Randevu. Yeni Ehliyet Çıkartma, Ehliyet Yenileme, Kayıp Ehliyet için Randevu Al. Mersin Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü T.C. Pasaport Nüfus Randevu. Pasaport Çıkartma, Pasaport Süre Uzatma ve Kayıp Pasaport Randevusu Al randevu sorgulama ve randevu iptal.

MERSİN YENİŞEHİR NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU AL

 

 

Mersin Yenişehir Kaymakamlığı Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevularınızı ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezini Arayarak Alabilirsiniz. Randevu sorgulayabilir ve randevu iptal edebilirsiniz.

Yeni Kimlik Kartı çıkartma, eski nüfus cüzdanını değiştirme, kayıp kimlik çıkartma, yeni ehliyet (sürücü belgesi) çıkartma, ehliyet değiştirme, kayıp ehliyet işlemleri, pasaport çıkartma, pasaport süresi uzatma işlemlerinizi Alo 199 Çağrı merkezinden, https://randevu.nvi.gov.tr web portalı üzerinden randevu alarak yapabilir yada sabah erken saatlerde şahsen ilçe nüfus müdürlüğüne başvurarak yapabilirsiniz.


Mersin Yenişehir Nüfus Müdürlüğü TCKK, Pasaport ve Sürücü Belgesi Randevu Durumu Görüntüleme Sorgulama.


Mersin Yenişehir Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Mersin Yenişehir İlçesi Nüfus ve Vatandaşlık müdürlüğü nerede, iletişim ve ulaşım bilgileri ne nasıl giderim bilgisine ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mah. 1.Cd. No:71 Yenişehir / Mersin, Türkiye

Telefon: (0324) 327 16 06

Faks Numarası: (0324) 327 16 07

(Visited 5.970 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir