Sakarya Geyve Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al

Sakarya Geyve Nüfus Müdürlüğü, Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu Al, Geyve Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Geyve Nüfus Pasaport Randevu, Adres Kayıt, Adres Bildirim, İkametgah Randevu, Geyve Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Geyve Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Geyve ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Geyve İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Geyve Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Geyve Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon 0 264 517 52 82
Faks 0 264 517 52 82
Adres Camikebir Mah. Uzun Sok No:8 Geyve / Sakarya

GEYVE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİAlınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 879 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir