Sakarya Karasu Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport nvi Randevu

Sakarya Karasu İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği,  Adres Kaydı, Adres Bildirim Randevu Al. İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Sakarya Karasu İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Sakarya Karasu İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Sakarya Karasu Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Sakarya Karasu Nüfus Müdürlüğü NVİ Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Karasu Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Karasu Nüfus Pasaport Randevu, Karasu Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Karasu Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Karasu Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Karasu Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Telefon 0 264 718 11 65
Faks 0 264 718 11 45
Adres İncilli Mah. Plaj Cad. No/39 Hükümet Konağı Karasu/Sakarya

KARASU NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 1.538 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir