Tekirdağ Çorlu Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu nvi

Tekirdağ Çorlu İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği,  Adres Kaydı, Adres Bildirim Randevu Al. İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Tekirdağ Çorlu İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Tekirdağ Çorlu İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Tekirdağ Çorlu Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU

Tekirdağ Çorlu Nüfus Adres Değişikliği Randevu, Çorlu Nüfus Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Çorlu Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Çorlu Nüfus Pasaport Randevu, Çorlu Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Çorlu Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

 

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Çorlu Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Çorlu Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres: Muhittin Mahallesi, Çetin Emeç Blv. No:1, 59850 Çorlu/Tekirdağ
Telefon:(0282) 651 46 57

 

ÇORLU NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 10.412 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir