Tekirdağ Süleymanpaşa Nüfus Kimlik, Ehliyet, Adres Değişikliği Randevu nvi

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al. Tekirdağ Süleymanpaşa Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Hatay Antakya İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Al

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Tekirdağ Süleymanpaşa Nüfus Randevu, Süleymanpaşa Nüfus Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Süleymanpaşa Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Süleymanpaşa Nüfus Pasaport Randevu, Süleymanpaşa Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Süleymanpaşa Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Süleymanpaşa Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Süleymanpaşa Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres: Ertuğrul Mahallesi,   Mimar Sinan Caddesi,   No 3,   Kat 4 Süleymanpaşa  / TEKİRDAĞ

Telefon: (0282) 261 2157

 

SÜLEYMANPAŞA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır. Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 7.118 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir