Tekirdağ Ergene Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu

Tekirdağ Ergene Nüfus nvi Randevu, Adres değişikliği, adres bildirim, adres kayıt Ergene Nüfus Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Ergene Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Ergene Nüfus Pasaport Randevu, Ergene Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Ergene Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne? Ehliyet kimlik birleştirme randevu alma. Randevu Sorgulama ve Randevu iptal.

NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Ergene ve bağlı mahallelerinde (köylerinde) oturan vatandaşlarımız Ergene İlçe Nüfus Müdürlüğünde yapacakları Nüfus İşlemleri için İnternetten İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün https://randevu.nvi.gov.tr/appointment/index  url adresinde hizmet veren “RANDEVU ALMA”  web sayfasından randevu alabilirler.

İnternetten randevu alamayan vatandaşlar ise ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ni arayarak telefon ile randevu alabilirler.

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ergene Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Ergene Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres: Marmaracık Mah. Atatürk Cad. No:17 Ergene/TEKİRDAĞ

Telefon: (0282) 686 19 20

 

KAPAKLI NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

(Visited 6.438 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir