Tekirdağ Çerkezköy Nüfus Adres Değişikliği, Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu nvi

Tekirdağ Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürlüğü nvi Randevu Al. İnternetten Online Kimlik Kartı randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Adres Değişikliği veya Adres Kaydı Randevu Al. Tekirdağ Çerkezköy ilçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu

Tekirdağ Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürlüğü Online NVİ Randevu Alınabilir.

NVİ RANDEVU AL

Tekirdağ Çerkezköy Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü e-Devlet Üzerinden Randevu Alabilirsiniz.

E-DEVLET NÜFUS RANDEVU AL

Tekirdağ Çerkezköy Nüfus İlçe Nüfus Müdürlüğü Telefon İle Randevu Alınabilir.

 ALO 199 NÜFUS RANDEVU TELEFONU 

Tekirdağ Çerkezköy Nüfus Randevu, Çerkezköy Nüfus Kimlik, Ehliyet, Pasaport Randevu, Çerkezköy Nüfus  Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu , Çerkezköy Nüfus Adres Değişikliği Randevu, Çerkezköy Nüfus Müdürlüğü NVİ randevu sayfası. Çerkezköy Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu kaç? Nüfus NVİ Çağrı Merkezi Numarası ne?

 

Yukarıdaki linklerden Nüfus Randevu Merkezine ulaşarak  nüfus kimlik kartı  işlemlerinizi, nüfus sürücü belgesi işlemlerinizi, nüfus pasaport işlemleriniz için Randevu alabilir, randevu sorgulayabilir, randevu iptal edebilir yapacağınız işlemlerin ücretlerini öğrenebilir işlem ücretlerini nereye yatıracağınızı sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız işlemler için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz.

Çerkezköy Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Çerkezköy Nüfus Müdürlüğü İletişim Adresi:

Adres: Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Hükümet Caddesi, Hükümet Konağı Kat. 4 Çerkezköy, Tekirdağ, Türkiye.
Telefon: (0282) 726 5360.
Faks Numarası: (0282) 726 5360.

 

CERKEZKÖY NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU İPTALİ

Alınan randevuya gidilemeyecek durumlarda; randevu tarihinden en az iki gün önce randevunuzu iptal etmeniz gerekmektedir.

İptal işlemi yapılmadan randevulara gidilmediği takdirde; aynı veya farklı bir belge tipi için 1 ay boyunca yeni bir randevu alınamayacaktır.

Sistemden olumsuz etkilenmemek ve mağduriyet yaşamamak için; aldığınız randevu tarihini takip ediniz ve randevu tarihi ile ilgili bir değişiklik olması durumunda ise; randevunuzu aldığınız tarihten en az iki gün önce iptal ediniz.

(Visited 10.959 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir